Wygodny dla całej rodziny narożnik w kształcie litery U.

Bez względu na to, czy jesteśmy posiadaczami wielkiego domu, czy mieszkania w bloku, salon jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu. To właśnie w nim przyjmujemy gości, ale również spędzamy czas z rodziną przed telewizorem. Zdarza się nawet, że salon pełni równocześnie funkcję sypialni. Właśnie z tych względów warto zwrócić uwagę na narożniki w kształcie podkowy, które stwarzają doskonałą przestrzeń dla spotkań rodzinnych i towarzyskich.

Komfort i wygoda

Narożniki bardzo dobrze wpisują się w przestrzeń każdego wnętrza i nie potrzebują dodatków w postaci foteli, czy ozdobnych siedzisk. Sprawdzają się nawet we wnętrzach, które zaaranżowane są w stylu minimalistycznym. Oferują niepowtarzalny komfort i znacznie większą przestrzeń użytkową niż popularne sofy. Do małego pomieszczenia można zastosować narożniki robione pod wymiar, które do maksimum wykorzystają wolną przestrzeń. Dla właścicieli zwierząt domowych praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie odpornego na wodę materiału water repellent, który na długo pozostaje w czystości i jest łatwo zmywalny.

Przestrzeń do spania

Wygodne narożniki z funkcją spania zapewnią komfort wypoczynku i snu nawet dla kilku osób. Jest to przydatna opcja chcąc przenocować gości, ale również jeżeli nie mamy możliwości stworzenia osobnej sypialni. Rozkładany narożnik w kształcie litery U po rozłożeniu oferuje bardzo dużą przestrzeń do spania, a złożony w ciągu dnia pozwoli na komfortowe oglądanie telewizji z całą rodziną i ucieszy estetyką. Dodatkowo dzięki sporych rozmiarów pojemnikowi na pościel pomieści zimowe tekstylia takie jak cieplejsza kołdra i koc.

Gwarantowana strefa relaksu

Dla osób, które uwielbiają leniuchować i cieszyć się wolnym czasem idealne będą narożniki z funkcją relaks. Gwarantują one regulowane zagłówki, jak również możliwość rozłożenia siedziska do pozycji półsiedzącej. Dla zwiększenia komfortu nowoczesne narożniki na wymiar dają gwarancję odpowiedniego dostosowania szerokości siedziska do naszego wzrostu. Chcąc cieszyć się niesamowitą użytecznością możemy skorzystać z wygodnego schowka na piloty, który zaopatrzony w blat może spełniać funkcję podstawki pod laptop.